Tolgahan Sayışman aşkını haykırdı: Kalbim!

 Tolgahan Sayışman aşkını haykırdı: Kalbim!
Okunuyor Tolgahan Sayışman aşkını haykırdı: Kalbim!

2017’de Los Angeles’ta evlenen Almeda Abazi ile Tolgahan Sayışman, 2019 yılında oğulları Efehan’ı kucaklarına almıştı. Çift, 8 Haziran’da kızları Alina’nın dünyaya gelmesi ile birlikte ikinci defa anne-baba olmanın heyecanını yaşamıştı.

Keyifli birliktelikleri süren çift, şu sıralar Almeda Abazi’nin memleketi Arnavutluk’ta tatil yapıyor. Kendilerine vakit ayıran Sayışman ile Abazi, evvelki gün objektif karşısına geçti.

AŞKINI HAYKIRDI: KALBİM!

Ünlü oyuncu, eşiyle verdiği pozu 2,1 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından, “Kalbim!” tabirleriyle paylaştı.

“SEVGİLİM BENİM”

29 yaşındaki Almeda Abazi ise Sayışman’a, “Sevgilim benim…” kelamlarıyla cevap verdi. Çiftin gönderileri kısa müddette 82 binden fazla beğeni aldı.

“BAYAĞI ÇİRKİNLEŞTİM”

İki yıl evvel oğlu Efehan’ı dünyaya getiren Abazi, ikinci hamileliğinin birincisine nazaran çok daha güç geçtiğini tabir etmişti. Mevzuyla ilgili açıklama yapan Almeda Abazi, daha evvel, “Efe ile hamileliğim çok kolay geçti. Alina ile o denli kolay olmadı. Pandemi vardı, konuttan bile çıkamadım. Zati Efe çok küçüktü. Çok fazla kusma hissiyatı yaşadım. Daima yatıyordum. Alina ile göz altlarım mosmor, yüzüm bir yamuk yumuk oldu, değiştim. Çirkinleştim bayağı” demişti.

“TOLGAHAN, ‘YAZIK SANA’ DEDİ”

Ünlü isim, eşinin üçüncü bebeği istediğini lakin doğuma girdikten sonra bu kararından vazgeçtiğini de kelamlarına eklemişti.

Abazi, “Tolga üçüncü çocuğu düşünüyordu ta ki Alina’nın doğumuna girene kadar… Doğumdan çıkar çıkmaz, ‘Sana çok yazık. Kıyamam, bitti… Bir daha zorlamayacağım’ dedi. Böylece üçüncü çocuk öyküsünü kapatmış olduk” halinde konuşmuştu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın