Tuğba Coşkun’a flaş Mehmet Ali Erbil sorusu!

 Tuğba Coşkun’a flaş Mehmet Ali Erbil sorusu!
Okunuyor Tuğba Coşkun’a flaş Mehmet Ali Erbil sorusu!

Bir dönem yakın dost olan Mehmet Ali Erbil ile Seda Sayan arasındaki söz düellosu tecavüz suçlamasına kadar dayanmıştı. Erbil, arkadaşı Tolga Yüce’nin, “Geçmişi biraz daha temiz olsaydı iftar programı da sunardı. Helal olsun televizyonlar, reyting alamayan bu kadını hala çalıştırıyorlar” sözünü Instagram hesabından paylaşınca ortalık karışmıştı.

Tuğba Coşkun, Seda Sayan’ın, Mehmet Ali Erbil hakkındaki “Tuğba’yla evliyken evdeki hizmetli kadına tecavüz etti ve sonrasında boşandı” iddiası sonrası ilk kez görüntülendi.

2005’te evlendiği Erbil’den 2011’de boşanan Coşkun, gazetecilerin bu iddiaları hatırlatması üzerine, “Konuşmak istemiyorum” açıklamasını yaparak, sessiz kalmayı tercih etti.

Eski eşi için hizmetliye tecavüz suçlaması ve boşanma nedenine ilişkin konuşmayan Coşkun, koşar adımlarla gazetecilerden uzaklaştı ve AVM’yi terk etti.

“SEDA ARAYIP, SORMADI”

Erbil, katıldığı televizyon programında, “Seda Sayan, iki senedir beni aramadı. Bir kez bile sağlık durumumu sormadı. Yakın arkadaşlarım beni yalnız bırakmadı fakat Seda Sayan beni aramayı bırakın, menajerime bile sağlık durumumu sormadı. Hülya Avşar ve İbrahim Tatlıses başta olmak üzere yanımdan ayrılmadılar” demişti.

Erbil’in paylaşımına ve açıklamalarına oldukça kızan Seda Sayan, “Allah, ıslah etsin. Allah, müstahakkını versin. Keşke başına gelenlerden ders çıkarıp kirli ruhunun temizlenmesi için çaba sarf etseydi. Ama maalesef huylu huyundan vazgeçmiyor” sözleriyle ünlü şovmene karşılık vermişti.

“MASUM KIZA TECAVÜZ ETTİ”

Ünlü şarkıcı, “Tuğba ile evliyken evdeki hizmetli masum kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur. İşine bak ruhunu arındır” açıklamasıyla şok etkisi yaratmıştı.

Sayan, bir diğer paylaşımında tepkisini sürdürmüştü:

“Bu olay da benim geçmişimi kirli yapmaz. Zaten boşanma nedenin bu olay olduğu için tüm yakınındaki eşlerin, ailen herkes olaya vakıftı. Hepsi seni kurtarma peşindeydi. Ben dış kapının mandalıydım. Geçmişi kirli olan sensin.”

Bir çocuk annesi Seda Sayan, bir süre sonra Erbil’e ağır suçlamalarda bulunduğu paylaşımını silerek; “Dua et çocuklarının hatırına. Allah’tan af dile benden değil” mesajını yayınlamıştı.

ERBİL ÖZÜR DİLEDİ

Sayan’dan özür dileyen Mehmet Ali Erbil, “Seda benim canımdır, kardeşimdir. Ben ilaçların tesiriyle bir yanlış yaptım, özür diliyorum. Aramıza kimse giremez, girmesin de” ifadelerini kullanmıştı.

“HATA YAPTIYSAM KARŞILIĞI İFTİRA MI OLMALIYDI?”

Ünlü şovmen, “Ben Mehmet Ali Erbil; hepinizin bildiği tanıdığı. Evet sınırı aştım, hata yaptım, sitem edeyim derken kontrolü kaybettim. Üzgünüm, amacım kimsenin onuruna zarar vermek değildi. Hele ki tarih kadar eski bir dosta karşı böyle bir niyetim asla olamaz. İki yıldır ölümün kıyısında yaşıyorum; doktorlarım zaten tüm çevremi istemsiz hezeyanları olabileceğim konusunda uyardılar. Ben bir hata yaptıysam bunun karşılığı iftira mı olmalıydı? Yakışmadı. Siz de sormadınız mı; ‘madem böyle bir şey vardı niye sustun’ diye? Her neyse; benim alnım ak ve kendi payıma düşeni yaptım. Herkes de kendisine yakışanı yapsın” açıklamayı yapmıştı.

“TECAVÜZ DEĞİL, ALDATMA”

Seda Sayan, son paylaşımına ise “Şahsıma yapılan çok ağır hakaretlerden sonra öfkeyle, ayrılık sebebi olan aldatmayı tecavüz diye yanlış dile getirdim. İftira değil yanlış açıklama oldu” notunu düşmüştü.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın