Teoman: Biz şarkıcılar şikayet etmeyelim

 Teoman: Biz şarkıcılar şikayet etmeyelim
Okunuyor Teoman: Biz şarkıcılar şikayet etmeyelim

Pandemi nedeniyle ayrı kaldığı sahnelere 15 Temmuz’da Denizli konseriyle döneceğini söyleyen Teoman, “Yarı kapasite ile sahnelere başlayacağım. Harbiye Açıkhava’da dört tane konserimiz olacak. Bu dönemde ne kadar konser verirsek o kadar iyi diye düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Yeni bir müzik grubu ile çalıştığını belirten Teoman, “Yeni bir grubum var, mümkün oldukça onlarla beraber çalışmak istiyorum. Orkestranın tam oturması, sahnelere alışmamız için zamana ihtiyacımız var. Sahnede çala çala grubu oturtacağız” dedi.

“ALDIĞIMIZ PARADA FERAGAT EDİYORUZ”

Sahne ücretlerinde indirime gittiklerini belirten Teoman, müzisyenlerin yaşadığı sıkıntılara değindi: Kendi aldığımız paradan feragat ediyoruz. Orkestramız normal paraları alıyor. Müzisyen arkadaşlarımız kazansın bizim için önemli değil. Müzisyenler o kadar zor durumda ki biz şarkıcılar şikayet etmeyelim.

ALBÜM MÜJDESİ

Teoman, yeni bir cover albüm hazırlığı içerisinde olduğunu açıkladı: Önünüzdeki yılbaşına bir tane cover albümü çıkarmayı düşünüyoruz. Albümün ismi ‘Aşık Bir Adam’ olacak. Başkalarının şarkılarını yorumlayacağım. Toplamda sekiz şarkı olacak. Yüksek Sadakat’ten, Sena Şener’den şarkılar yer alacak. Ben ve benden önceki jenerasyonun şarkılarına yer vereceğiz.”

Geçtiğimiz günlerde Cihangir’de görüntülenen rock müziğin başarılı ismi, koronavirüs salgını nedeniyle müzik çalışmalarını ertelemek zorunda kaldığını belirtti.

“SEKTÖRÜN KEYFİ YOK”

Teoman, “Müzik sektörünün keyfi yok. Online konserler veriyorum. Bu süreçte yapabildiğimizi yapmaya çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Yazları genellikle Bodrum’da geçiren ünlü şarkıcı, tatil planlarının sorulması üzerine, “Bu sene bir yere gidesim yok. Bir süre daha buralardayım.” dedi.

Son olarak elindeki kitaplar dikkat çeken Teoman, “Kitap okumayı seviyorum. Belli bir tarzım yok. Yeter ki kitap olsun” şeklinde konuştu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın