Tarık Emir Tekin ve sevgilisinin aşk tatili

 Tarık Emir Tekin ve sevgilisinin aşk tatili
Okunuyor Tarık Emir Tekin ve sevgilisinin aşk tatili

Şevval Sam’ın kendisi gibi oyuncu olan oğlu Tarık Emir Tekin, rol aldığı dizinin sezon finali yapmasının ardından tatil sezonunu açtı. 24 yaşındaki Tekin, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Sofia ile birlikte soluğu Bodrum’da aldı.

Sofia ile birlikte Bodrum Yalıkavak’daki bir plajda görüntülenen oyuncu, sevgilisi ve yakın arkadaşlarıyla birlikte denizde voleybol oynadı.

Suda sürekli birbirlerine sarılan çiftin bir hayli keyifli olduğu görüldü. Zaman zaman romantik anlar yaşayan ikili, birbirlerini öpücüklere boğmayı da ihmal etmedi.

Genç oyuncu, önceki gün sevgilisi Sofia ile Yalıkavak’taki Miya Beach’te objektiflere takıldı.

‘Sadakatsiz’ dizisinde gösterdiği performansla övgüler alan oyuncu, “Benim için çok güzel sezon geçti. Kişisel olarak çok mutlu ve gururlu hissediyorum. Harika oyuncularla çalıştım. Herkes bana çok vizyon kattı. Çok güzel tepkiler ve çok güzel destekler alıyoruz” şeklinde konuştu.

“DAHA 24 YAŞINDAYIM”

Sevgilisi Sofia ile yedi yıldır çok güzel bir ilişkilerinin olduğunu söyleyen Taro, “Sofia lise aşkım, yedi yıldır tanışıyoruz. Her şey çok güzel gidiyor” dedi.

Başarılı oyuncu, “Her şeyi dolu dolu yaşamak istiyorum. Evlilik tabii ki neden olmasın ama daha 24 yaşındayım” açıklamasıyla sözlerini noktaladı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın