Son dakika: Berdan Mardini’nin eski eşi Fatoş Karademir’e silahlı saldırı!

 Son dakika: Berdan Mardini’nin eski eşi Fatoş Karademir’e silahlı saldırı!
Okunuyor Son dakika: Berdan Mardini’nin eski eşi Fatoş Karademir’e silahlı saldırı!

Berdan Mardini’nin geçtiğimiz mart ayında boşandığı Fatoş Mardini, silahlı saldırıya uğradı. Otomobiliyle seyir halindeyken motosikletli bir saldırganın açtığı ateş sonucu bacağından yaralanan Karademir, hastanede tedavi altına alındı.

MERMİLERDEN BİRİ BACAĞINA İSABET ETTİ

Olay, Büyükçekmece Alkent 2000 sitesi yakınlarında meydana geldi. Fatoş Karademir, özel aracıyla seyir halindeyken motosikletli bir kişi aracına yaklaşıp peş peşe ateş açtı.

Kasklı saldırganın silahından çıkan beş mermi, otomobile ve araç içindeki Fatoş Karademir’in bacağına isabet etti. Sağ baldırından yaralanan ve aracı durdurup yolun kenarına park etmeyi başaran genç kadının aradığı polis ve 112 ekipleri kısa sürede olay yerine vardı.

AMELİYATA ALINDI

Karademir, Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılıp ameliyata alındı. Polis, motosikletiyle kaçan saldırganın yakalanması için çalışma başlattı.

Berdan Mardini’nin avukatı Nezir Burak Beliktay, Mart 2021’de gerçekleşen boşanma sonrası yaptığı yazılı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı:

BOŞANMA NEDENİ

“Taraflar arasında evliliklerinin başlangıcında bulunan duygu ve düşünce birliği zamanla yerini fikri çatışmaya bırakmış olup şiddetli geçimsizlik halinin doğması sebebiyle ortak yaşam her iki taraf açısından da çekilemez hale gelmiştir…

Evlilik birliğinin temelinden sarsılması sebebiyle taraflar ayrılma kararı almışlardır. Taraflar boşanmanın mali ve sair sonuçları ile velayetin babada kalması hususlarında mutabık kalarak anlaşmalı boşanma yoluyla 29 Mart 2021 tarihinde evliliklerini sonlandırmışlardır.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın