xiaoxiannv
type:
horse to index: yes no
secondName:
file path:
Rihanna milyarder ilan edildi - MAGAZİN MARATONU

Rihanna milyarder ilan edildi

 Rihanna milyarder ilan edildi
Okunuyor Rihanna milyarder ilan edildi

Gerçek ismi Robyn Rihanna Fenty olan Barbados doğumlu müzikçi, Oprah Winfrey’den sonra cümbüş dünyasının en varlıklı bayan yıldızı unvanını da ele geçirdi.

Müzik çalışmalarını geri plana itip moda alanına yönelen Rihanna’nın iç çamaşırı markasının bu yılın başlarında 1 milyar dolarlık pahaya ulaştığı açıklanmıştı. Uzun müddettir en çok kazananlar listelerinde yer alan Rihanna böylelikle yeni bir rekora imza atmış oldu.

Rihanna, bayan giysi markası Fenty’i, pandemide ziyan ettiği gerekçesiyle kapatma kararı almıştı. Tam herkes onun artık moda alanında iflas ettiğini düşünürken, ünlü yıldızın iç çamaşırı markası Savage X Fenty yüzde 150 büyüdü.

KENDİ KENDİNE GÜÇLÜ OLDU

Müzik dünyasından sonra moda dünyasına adım atan 32 yaşındaki Barbadoslu müzikçi Rihanna, geçen yılın ekim ayında Forbes’in ABD’de kendi teşebbüsüyle varlıklı olan bayanlar listesine birinci defa girmişti.

Rihanna, müzik ve kozmetikten elde ettiği gelirle Forbes’un maaş, sponsor gelirleri ve kar hisselerini hesaba katarak hazırladığı listede 600 milyon dolarlık servetiyle 33’üncü sırada yer aldı.

DİĞER ÜNLÜLER DE VAR

Rihanna daha evvel “kendi teşebbüsleriyle varlıklı olan kadınlar” listesinde de yer almıştı. Bu listede Rihanna’nın yanı sıra dünyaca ünlü sanatkarlar ortasında Madonna (550 milyon dolar), Celine Dion (455 milyon dolar), Beyonce (420 milyon dolar), Barbra Streisand (400 milyon dolar), Taylor Swift (365 milyon dolar), Lady Gaga ve Jennifer Lopez (150’şer milyon dolar) yer aldı.

FOTOĞRAFLAR: SPLASH NEWS

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın