Kylie Jenner’dan öpüşme itirafı: İri dudaklarım olsun istedim

 Kylie Jenner’dan öpüşme itirafı: İri dudaklarım olsun istedim
Okunuyor Kylie Jenner’dan öpüşme itirafı: İri dudaklarım olsun istedim

Kylie Jenner, ailesiyle birlikte kamera karşısına geçtiği ‘Keeping Up with the Kardashians’ adlı reality şov kapsamında yayınlanan ‘The Final Curtain’ın birinci bölümünde gençliğiyle ilgili açıklamalar yaptı.

İLK ÖPÜŞME DENEYİMİ!

Kendi adını taşıyan bir kozmetik markası bulunan Jenner, Andy Cohen’in sunduğu programda, dudaklarıyla ilgili güvensizliği nedeniyle makyaj konusuna yoğunlaştığını söyledi.

Kardashian-Jenner ailesinin en genç üyesi olan Kylie, ilk öpüşme deneyimlerinden birini yaşayana kadar, bu konuyla çok ilgilenmediğini açıkladı.

“ÇOK İNCE DUDAKLARIN VAR”

ABD’li yıldız, geçmişte hayatına giren erkeklerden birinin “Aman Tanrım! Güzel öpüyorsun ama çok ince dudakların var” dediğini, bu sözler nedeniyle kendisini kimsenin öpmek istemeyeceği biri olarak hissettiğini belirtti.

Dudaklarını büyütme konusunda ilk adımları 17 yaşında attığını itiraf eden 23 yaşındaki Jenner, “Hoşlandığınız birinden dudaklarınızla ilgili sözler duymak beni etkiledi” şeklinde konuştu.

“DUDAK KALEMİ KULLANDIM”

Kylie Jenner, “Kendimi arzulanabilir ya da tatlı hissetmedim. Gerçekten daha iri dudaklarım olsun istiyordum. Hatta dudaklarımı daha büyük göstermek için dudak kalemi kullanıyordum” ifadelerini kullandı.

Daha sonra dudak kaleminin çok işe yaramadığını fark eden Jenner, bu nedenle estetik kliniğine gidip, dudak dolgusu yaptırdığını söyledi.

YÜZÜNE DE DOLGU YAPTIRDI

Travis Scott ile ilişkisinden Stormi adında üç yaşında bir kızı olan Kylie Jenner, estetik müdahalelerine dudak dolgusuyla başladıktan sonra yüzüne de dolgu işlemleri yaptırdığını ifade etti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın