Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in öpüşme sahnesi dikkat çekti!

 Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in öpüşme sahnesi dikkat çekti!
Okunuyor Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in öpüşme sahnesi dikkat çekti!

Başrollerinde Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in yer aldığı ‘Sen Çal Kapımı’, kısa süre önce sezon finali vermişti. FOX’ta yayınlanan dizi, dün akşam yeni bölümüyle izleyicisiyle buluştu.

Romantik komedi türündeki dizinin ikinci sezonunda; yıllar sonra yine bir araya gelen ‘Eda’ ile ‘Serkan’ karakterleri arasındaki köşe kapmaca yeniden başladı.

Serkan, Eda’yı yeniden kazanmak için elinden geleni yapmaya başladı. Bir araya geldiklerinden sürekli tartışan ikili, birbirlerine karşı yelkenlerini indirmeye başladı.

“SANA AŞIĞIM”

Mutlu olmak isteyen Serkan, “Sana aşığım” dedi ve Eda’yı dudağından öptü. Kısa sürede geri çekilen ve yaptığının hata olduğunu söyleyen Serkan, Eda’nın kendisini öpmesiyle şaşkına uğradı.

Senaryo gereği ikilinin yeniden bir araya geldiği anlar izleyicileri ekrana kilitledi. Kısa sürede Twitter’da gündem olan sahne için çok sayıda yorum yapıldı.

DİZİ AŞKI GERÇEK OLDU

Haklarında çıkan ‘aşk’ haberlerini uzun süre reddeden Hande Erçel ve Kerem Bürsin, dizi sezon finali yaptıktan sonra Maldivler tatiline çıkmıştı.

Gazetecilerin “Biz Hande Hanım’la ilişkinizi hep sorduk. Sizden net bir cevap alamadık. İlişkiniz ne zaman başladı?” sorusuna Kerem Bürsin’den dikkat çeken bir cevap gelmişti.

“İLİŞKİMİZİ HİÇ GİZLEMEDİK”

“Biz hiçbir zaman ilişkimizi gizlemedik. ‘Zamanı gelince açıklarız’ dedik. Uzun süredir beraberiz. Her şey çok güzel gidiyor. En başından beri çok iyi anlaşan dost olduk. Arkadaş olduk. Sonra bir takım şeyler gelişti ve ilişkimiz başladı.”

“OKYANUSUN ORTASINDA İKİMİZ”

Aşkın ortaya çıkmasının ardından Bürsin, Erçel ile Maldivler’de çekilen karelerini yayınlamış ve paylaşımına, “Okyanusun ortasında bir kanoyla sadece ikimiz… Muhteşem” notunu düşmüştü.

Yakışıklı oyuncunun ardından Hande Erçel de tatil fotoğraflarını “Sevincimiz fıskiyeleri patlatıyor… Mükemmel” mesajıyla sosyal medya hesabında yayınlamıştı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın