Çağla Şıkel denizde oyun oynadı

 Çağla Şıkel denizde oyun oynadı
Okunuyor Çağla Şıkel denizde oyun oynadı

Bodrum’un gediklilerinden olan, sosyal medyada yaptığı tatil paylaşımlarıyla dikkat çeken Çağla Şıkel, bu yaz koronavirüs pandemisi nedeniyle Çeşme’den ev tutmayı tercih etmişti.

42 yaşındaki model, önceki gün Before Sunset Beach’te, eski eşi Emre Altuğ ile evliliğinden dünyaya gelen oğulları ve annesi ile deniz ve güneşin tadını çıkardı.

Beyaz bikinili ile tüm bakışları üzerinde toplayan Çağla Şıkel, bir ara arkadaşının köpeği ile denizde oyun oynarken, iki oğlu da annelerini seyrettiler.

Keyfinin bir hayli yerinde olduğu gözlenen Çağla Şıkel ile oğulları Kuzey ve Uzay Altuğ, tatilin tadını doyasıya çıkardı.

DÖRT AYLIK TATİLE 250 BİN TL

Çağla Şıkel, Bodrum’da kendi evi olmasına rağmen bu yazı çocukları ve ailesiyle beraber İzmir’in Çeşme ilçesinde geçirmeye karar vermişti.

Büyük bir aile tatili planlayan model; çocukları, kuzenleri, annesi, teyzesi, yeğeni derken kalabalık bir kadroyla tatile çıkmıştı.

Bodrum’daki evinin küçük olması nedeniyle orada rahat edemeyeceğini düşünen ailenin, bu nedenle İzmir Çeşme’den büyük bir ev tuttuğu öğrenilmişti.

Hafta başı tatile start veren ve sosyal medyada bol bol paylaşım yapan Çağla Şıkel’in, evi dört aylığına kiraladığı ve 250 bin TL ödediği basına yansımıştı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın