‘Arka Sokaklar’dan ayrılan Yüsra Geyik’ten duygusal veda

 ‘Arka Sokaklar’dan ayrılan Yüsra Geyik’ten duygusal veda
Okunuyor ‘Arka Sokaklar’dan ayrılan Yüsra Geyik’ten duygusal veda

Kanal D’nin reyting rekorları kıran dizisi ‘Arka Sokaklar’, bu akşam yayınlanan bölümüyle sezon finali yaptı. Bu bölümle birlikte 15 yıldır izleyiciyle buluşan dizide iki ayrılık yaşandı.

Hüsnü Çoban’ın kızı Zeliha karakterini canlandıran Yüsra Geyik ile oğlu Tekin’e hayat veren Onur Bay diziye veda etti. Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan Yüsra Geyik, Instagram hesabında bir veda paylaşımı yayınlamayı da ihmal etmedi. Geyik’in paylaşımı takipçilerini duygulandırdı.

“SİZ BENİM HER ŞEYİMSİNİZ”

Son sahnesinin ardından çekilen bir videoyu Instagram hesabında yayınlayan Geyik, paylaşımının altına şu notu ekledi: Sevgili ailem, mesleğe doğduğum, doyduğum, güldüğüm, ağladığım, üzüldüğüm, sevdiğim (ama en çok sevdiğim) -ben olduğum- “yaşar” olduğum, belki biraz çocukluğum, kesinlikle gençliğim ve olgunluğum… Yani hayatım.

“Siz benim her şeyimsiniz. Bazı borçlar ödenmez. Ama bu yüzden ailemsiniz zaten değil mi? Biz birbirimize borçlanmayız. Koşulsuzca sever, sınırsızca sayar belki hepimiz hakkettiğimizden çok başka yerlere koyarız birbirimizi. En iyisi oluruz birbirimizin gözünde.”

“En çok da biz acıtabiliriz birbirimizin canını. Ama hep, o “can”da baki kalırız. Şimdi ben müsaadenizle hepimizin beraber attığı en güzel kahkahaları yanıma alıp gidiyorum.”

“BEN SİZİ HEP GÖNLÜMDE TAŞIRIM”

“Gülerken ağlamalarımız hediyesi, cebimde. Teşekkür, içimdeki minnettarlığı karşılar halde değil. Siz beni hissedersiniz yanınızda, yörenizde… Öyle bir his. Ben sizi hep gönlümde taşırım, öyle bir his. Sizi çok seviyorum. Allah hepimizin yolunu, bahtını açık etsin. Büyüklerimin ellerinden, küçüklerimin gözlerinden öperim.”

“BAŞARISIZLIK UMUT BARINDIRAN KELİME”

‘Arka Sokaklar’ın Zeliş’i Yüsra Geyik, XOXO dijital YouTube kanalına konuk olmuştu. Oyuncu, “Başarısız olanı nasıl tanımlarız?” sorusuna, “Bir şeye başarısız diyebilmemiz için öncelikle o yola bir başarı elde etmek için çıkıyor olmamız gerekiyor. Başarısızlık içinde çokça umut barındıran bir kelime” yanıtını vermişti.

Hayal kırıklığıyla başa çıkılamadığını söyleyen Geyik, “Tek amacım o noktaya gelmemek. Başkalarından beklentilerimi olabildiğince törpülemeye çalışıyorum” demişti.

Oyuncu, “Bir mentora sahip olmak mı, hislerle karar vermek mi?” sorusuna ise, “Kesinlikle hepimiz birer cevheriz. Kendimize ait yolumuz var. Onu fark edebilmek için baş başa kalmamız şart” cevabını vermişti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın